Kvaidan; Tuhaf Şeylere Dair Hikâyeler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kvaidan Tuhaf Şeylere Dair Hikâyeler büyük bir kısmı Japon, birkaçı ise Çin kaynaklı on yedi"tuhaf hikâye" ve kelebekler, karıncalar ve sineklere dair 3 incelemeden oluşuyor. Bu eserleriilginç ve ilgi çekici kılan ise doğanın, düşün, büyünün ve gerçekdışı olayların gündelik hayatiçerisindeki uyumu ve Uzakdoğu'ya has naiflik ve şiirselliğin verdiği o dingin fakat bir o kadartuhaf histir. Şiirde haiku nasıl ayrı bir tür olarak anılıyorsa, Japon hikâye ve masalları da farklı biryerde durmayı hak etmektedir. Aslen Yunan asıllı olan Lafcadio Hearn dünyanın farklı yerlerindeyaşama deneyiminin arkasından Japonya'ya yerleşerek, Uzakdoğu'nın o gizemli kapısından girerve ömrünün geri kalanında bir Japon olarak Japonya ve Japon kültür ve edebiyatı üzerineaydınlatıcı çalışmalarda bulunur.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...