Lal Durağı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yüreğim yalnızlık rüzgârlarında savrulurken bilinmeznice diyarlar keşfetti. Baş köşede yine sen.. O kadarşey görmüşken bir sen eksiktin. Fakat ümit denen o şey hiçeksilmedi bende. Aksine ümidim daha da arttı. Bazen karanlıklariçinde kayboldu kalbim. Bazen de beyaz bir rüyanın kör edenışığında. Ummanda yüzerken yön bilmeden bir kıyı aradı data uzaklardan bir ışık! Evet, bir ışık.. Tahayyül edemediğimhayâlin fener oldu. Bir pusula...Biliyor musun kalbim hiç kızmadı bana. Ama arada banaşunu demeden de edemiyor: "Neden bu kadar yoruyorsun kibeni." Buna da hakkı var değil mi? Sonuçta kahrımı çekiyor budenli. Peki, beklediğim sen yağmurlarda benim gibi ıslanıyormusun? Kar tanelerini yakalamak ise cabası.. Yaptığım herşeyde senden bir parça bırakıyorum. Gün gelirde seninlekonuşmak için. Nice anılar nice sözler saklıyorum. Ardı ardına..Her açtığım kapı sonrasında bir gün sana da kapıyı açtığımıhayâl ediyorum. Çok mu şey istiyorum? Hiçte değil..
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...