Lalegül Dergisi Eylül 2021 Sayısı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Lalegül Dergisi Eylül 2021 Sayısı

Müslümanın en önemli özelliklerinden biri de “hüsn-ü zan”dır. Hüsn-ü zan; insanlar hakkında iyi ve güzel düşünceler beslemektir. İyiye de kötüye de yorumlanabilecek olan bir işi, güzel yönden bakarak iyiye yormak, tâbiri caizse bardağın dolu tarafını görmektir.

“Eğer bu adam, nâmahrem bir kadınla içki içmeseydi, benden daha üstün olurdu.” İşte o esnada denize açılmış olan bir sandal aniden devrildi. Sandalda bulunan üç kişi can havliyle: “İmdaaat yardım edin!” diye bağırmaya başladı. Kadınla beraber oturan adam “imdat” çığlığını duyunca derhal sofradan kalktı ve denize doğru koştu. Su üzerinde yürüyüp yardım isteyen üç kişiden, ikisini kurtardı. Sû-i zanda bulunan kişi ise, bu olanları hayret ve şaşkınlıkla izliyordu. Boğulan iki kişiyi kurtaran zat ona seslendi: - Bakıp duracağına, birini de sen kurtar!

 

 
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...