Marifet Hazinesi (Ciltli); Gencîne-i Maârif

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Marifet Hazinesi isimli eser, Şark-İslâm edebiyatı nın büyük şairlerinden olan Sâib-i Tebrîzî'ninbazı gazellerine yapılan şerhlerden oluşmaktadır. Yaşadığı dönemden iti baren birçok şair onuörnek almış ve onun yolundan gitmişti r. Türk edebiyatı nda Sâib'in yolundan giden büyük şairNâbî'dir. Nâbî de Sâib gibi hikmetli şiirler yazmış, halkı doğru yola sevketmeye çalışmıştı r.Türk edebiyatı nda yakından tanınan Sâib-i Tebrîzî'nin şiirlerine şerhler de yazılmıştı r. Sâib'inşiirleri yaklaşık dokuz farklı şârih tarafı ndan şerhedilmişti r. Sâib-i Tebrîzî'nin "Gencîne-iMaârif" adlı şerhini de Mehmed Murad Efendi'ni kaleme almıştı r.Semerkand Yayınları'ndan çıkan bu çalışma ise Mehmed Murad Efendi'nin kaleme aldığıGencîne-i Maârif adlı şerhin sadeleşti rmesinden oluşmaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...