Marifetname | Ali Kara Hoca

Sonsuz hamd-ü senalar kainatı yoktan var eden, kullarını yokluk saha­sın­dan varlık sahasına çıkartan ve onlara yazmayı öğreten alemlerin Rabbi olan Allaha, nihayetsiz salatü selamlar "Ümmetimin alimleri, İsrâiloğulla­rının peygamberleri gibidir.” Buyuran,  fahri kainat efendimiz Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem ve evladına, zevcelerine, sahabesine ve yıldızlar gibi olan sahabeye tabi olanların üzerine olsun.

Elinizdeki eser, Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerine ait olup yüzyıllar boyunca medreselerde ders kitabı olarak okutulmuş ve ümmeti Muhamme­din başucu kitaplarından biri olmuş kıymetli bir eserdir. Marifetname tercümesi olarak pek çok eser var idiyse de, bu eserin diğer tercümelere karşı farkı, çizimlerin kalitesi arttırılmış ve herkesin anlayabilmesi için tercümesine gerekli ihtimam gösterilmiş olmasıdır.  

Marifetname isimli bu eşsiz eserde; Arş'ın yaratılışının tertibinden , kürs'ü, cennetleri, gökleri, yerleri, denizleri, ışıkları, kıyamet alâmetlerini, kıyametin hal ve durumlarını, cihanın harap oluşunu ve yok oluşunu, ahiret aleminin ebediliğinden insanların hallerine, gezegenlerin tafsilatından, nefsin hallerine kadar pek çok mühim konuyu bulacaksınız.

Okurlarımıza bu eşsiz eseri takdim etmekle, bu hizmette bir nebze hissemiz olmasından dolayı Allahu teala’ya sonsuz hamdler olsun.
Habibi Muhammed sallallahu aleyhi ve selleme, âl ve ashabına salat ve selamlar olsun.
Allahu Teala hizmetlerimizi kabul eylesin ve bizleri dostlarının şefaatine nâil eylesin.
Böyle önemli eserleri yayınlamakla ehli sünnet yoluna hizmet eden tüm yayınevi görevlisi kardeşlerimize de ayrıca teşekkür ederim.
Ali Kara (26 Muharrem-1441 / 22 Eylül 2019) 


Marifetname | Ali Kara Hoca kitabınız incelediniz. Merhum Ali Kara Hocanın tüm kitaplarını incelemek için tıklayınız!
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...