Taş Olsa Çatlar

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ruh sağlığı... kendin olmaktır!Fiziksel form gibi zihinsel kondisyonun da zaman içinde, belirli tekniklerlegüçlendirilebileceğine dair eğlenceli çizimleri ve egzersizleriyle pozitif bir rehber: Taş OlsaÇatlarHepimiz daha az endişe, suçluluk, öfke ve üzüntü hissetmek istiyoruz. Takıntılarımızda daha azboğulmak ve daha az yalnız kalmak istiyoruz; kendimizi şeytanlarımızdan, zorlayıcıalışkanlıklarımızdan ve stresimizden kurtarmak istiyoruz. Fakat insanlar olarak (taşların aksine)bunların hepsini deneyimliyoruz. Ve paradoksal olarak, onlardan kaçınmaya ve onları kontrol etmeye çalışmak, işleri daha da kötüleştiriyor.Uzun yıllar boyunca psikolojik problemlerle mücadele eden Mark Freeman, yol boyuncaedindiği tecrübelerden beslenerek bir akıl sağlığı mentörü haline geldi. İç sesini susturmak, acıve stresten kaçınmak yerine duygusal gücümüzü özellikle de denge ve odaklanmakapasitemizi geliştirmemiz gerektiğini ortaya koyuyor. Zekâ, şefkat ve tecrübe derinliğiyleyaşamın her evresinde karşılaşabileceğimiz pek çok hastalıktan, diğer yöntemler başarısız olsabile iyileşebileceğimizi gösteriyor. Freeman'ın yenilikçi yaklaşımı, çeşitli iyileştirici teknikler,farkındalık, dikkat eğitimi, akran desteği, mizah ve sağduyuyu kullanıyor. "Mark Freeman, endişeli zihinleri sakinleştirmek için işe yarar uygulamalar, yaratıcıalıştırmalar ve ilham veren stratejilerle dolu dolu bir yol haritası çizdi." MarkWolynn, Seninle Başlamadı'nın yazarı"Akıl sağlığına olan bu mantıklı ve son derece pratik yaklaşım, yaygın hale gelen korku temellidüşünceye karşı harika bir panzehir sunuyor. Freeman'ın alıştırmalarından bazılarını deneyin;uzun süredir devam eden duygusal engellerin bile ne kadar kolay kalkacağınaşaşıracaksınız!" Gail A. Hornstein"Akıl sağlığı ve zindelik üzerine bugüne kadar okuduğum en iyi kitap. Mark güvenilir birarkadaş, düşünce ortağı ve danışman oldu. Bu kitap, daha zengin, daha dolu ve daha canlı biryaşam sürdürmek için bir bilgi hazinesi ve uygulanabilir adımlar rehberi. Gerçekten daha fazlatavsiye edemezdim."Brad StulbergYazar HakkındaKanadalı bir yazar olan Mark Freeman, geçmişte obsesif kompülsif bozukluk ve anksiyetebaşta olmak üzere birçok psikolojik rahatsızlıkla mücadele etti ve daha sonra bunlarınüstesinden geldi. Bu süreç öncesinde Fortune 500 listesine girmiş birçok şirket için mentorlukyapan Freeman, iyileşme sürecinde "Everybody Has A Brain" isimli platformu kurdu ve sosyalmedya hesaplarında ağırlıklı olarak obsesif kompülsif bozukluk olmak üzere psikolojikrahatsızlıklarla mücadele etmenin yollarını tartışmaya başladı. Freeman, deneyimlerini baştaYouTube olmak üzere birçok sosyal medya platformu üzerinden paylaşıyor. Kullanılan Reklam MecralarıPsikoloji dergilerinde, gazetelerde ve kitap eklerinde röportaj, haber ve tanıtım çalışmaları.Sosyal ve dijital medyada reklam ve tanıtım çalışmaları. Outdoor ve indoor reklam çalışmaları.Banner çalışmaları.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...