Mektubat-ı Rabbani 7; Kelimeli Anlamlı Ve Açıklamalı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
(Arapça aslının 2. cildinin 68-99 3. cildin 55-122 Mektupları)Eserin Anlaşılmasına yardımcı olmak için dipnotlar ilave edilip, bazı yerlere açıklamalar eklenmiştir.Bu notlar ve açıklamalar gözden geçirilirse mesele daha iyi anlaşılır.Bazı mektuplardaki izahlar, diğer mektuplarda da aynen geçerli olduğundan her mektuba izahatları tekrar getirmedik.Bu yüzden konuları aynı olan mektupları birbiri ardınca takip etmek daha uygundur.Kelime manası olan bölümler, soru edatlı olarak hazırlandı. Böylece ilim ehli için kolaylık hasıl olur.İlave bazı açıklamaları yazmaya çalıştık, ne kadar yazsakta yine noksan olduğumuzun farkındayız...Allah'u Teala, sevgili Peygamberi Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem hürmetine, dostlarının duaları ve bereketiyle hepimizi, Ehli Sünnet yolunda en güzel hizmetlere muvaffak eylesin. Âmîn. Mütercim: Ali KARA HocaefendiMektubatı Rabbani Tercümesi Kelime Anlamlı 7.Cilt - İmamı Rabbani - Ali Kara - ISBN:978-605-2056-01-1
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...