Mektuplar

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Mektuplar, XX. yüzyılın Nobel Edebiyat Ödülü sahibi ikiyazarının, mahvolan dünya için taşıdıkları kederin karşılığı...1930'lu ve 1940'lı yıllarda savaşın saçmalığına, diplomatlarınbasiretsizliğine, Nazilerin vahşetine, milliyetçilikten beslenentecrit ve ötekileştirmeye karşı durdular, Almanya ve Avrupa'nınkaderi için derin düşüncelere daldılar. Akıl almaz bir korkununhâkim olduğu karanlık zamanlarda hayatta kalmaya çalıştılar,ama asla karamsarlığa teslim olmadılar.Hermann Hesse ve Thomas Mann'ın mektuplarını okurken buiki edebiyat devi arasındaki büyük dostluk ve etkileşime tanıkolurken dönemin edebiyat, sanat, yayıncılık ve politik gelişmelerihakkında da bilgi sahibi olacaksınız.Volker Michels'in kapsamlı önsözü ve aydınlatıcı notlarıylaMektuplar, okurken sizi özel bir odada bu iki yazarın sohbetinetanık olan ayrıcalıklı bir misafi r gibi hissettirecek.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...