Milletin Sesi İstiklal Marşı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İstiklâl (bağımsızlık) duygusunun temelinde en asil, en güzel, en değerli, en yücesevgilerden olan vatan sevgisi yatar. Milletimiz; vatanına, bayrağına, hürriyetine, istiklâline ve istikbâlinebüyük değer veren bir millettir. Tarihin her döneminde vermek zorunda kaldığı var oluş ve dirilişmücadeleleriyle bunu göstermiştir. Milli Mücadele de bunlardan birisidir. Bu süreçte Mehmet Âkif Ersoytarafından yazılarak 12 Mart 1921'de Büyük Millet Meclisinde büyük bir heyecan ve coşkuyla Millî Marşolarak kabul edilen, o günden beri dillerden düşmeyen İstiklâl Marşı'mız; milletimizin istiklâl ve istikbâluğruna yükselen gür sesidir. Milletin Sesi İstiklâl Marşı; İstiklâl Marşı'na niçin ihtiyaç duyulduğunu,yazımı öncesinde, yazımı ve kabulü sürecinde neler yaşandığını ve hakkında bazı önemli bilgileri, kısacabağımsızlığımızın sembollerinden İstiklâl Marşı'mızın hikâyesini Âsım'ın Nesli'ne aktarmayıhedeflemektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...