Mührü Şerif

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Resûlullâh (Sallallâhü Aleyhi ve Sellem)in Peygamberlik Mührü Mühr-ü Şerîf, Peygamber Efendimiz (Sallallâhü Aleyhi ve Sellem)in sırtında, iki kürek kemiği arasında bulunan ve vefatıyla birlikte kaybolan mucizevi nübüvvet mührüdür. Bu mühre hürmet göstermenin fazileti çok büyüktür.Rivayet olunduğu üzere bu mühr-ü şerîfin birtakım özellikleri vardır:1) Her kim abdest alıp sabahleyin ona bakarsa, Allâhü Te'âlâ onu akşama kadar muhafaza eder.Akşamleyin bakanı sabaha kadar muhafaza eder.2) Hicrî ayın başında bakanı ay sonuna kadar tüm belalardan korur.3) Yolculukta nazar edenin o seferi mübarek olur.4) O sene ölen kişiye imanla çene kapamak nasip olur.5) Ömründe bir kere dahi muhabbet ve imanla kendisine nazar edeni Allâhü Te'âlâ, o kişi Kendisine kavuşuncaya kadar istenmedik her türlü şerden korur. [Muhammed Nevevî el-Bintenî, Medâricu's-Su'ûd ila'ktisâi'l-Bürûd, sh:64]
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...