Muhtasar Tefsir Usulü

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Usûlü zâyi edenin vusûlden mahrum olacağını söyleyen ulemâmız, Kur'an ve Sünnet'ianlayabilmek için bir menhec takip etmenin zorunlu olduğuna daima vurgu yapmışlardır.Sadece vurgu yapmakla da kalmamış, kıyamete dek bu dinin doğru anlaşılabilmesi için herilme yönelik muazzam bir usûl sistematiği tesis edip geliştirmişlerdir. Bu ümmet asırlar boyukendisine istikamet olarak tayin edilen bu 'usûl' zemininde yürüyerek itikadî ve amelînoktalarda önüne çıkan müşkilleri rahatlıkla çözebilmiştir. Eğer bugün 'modern Kur'antelakkileri' diye bir şeyden bahsediyorsak bu başlık altındaki sapmaların 'usûl'ün zayiedilmesiyle doğrudan alakalı olduğunu unutmamalıyız.Elinizdeki eser, bâtılın iptalinin onu reddettikten sonra doğru olanın da ispat edilmesiylemümkün olabileceği düşüncesinden hareketle ulemamızın bize tevdi ettiği usûlmüktesebatından bir katre sunmayı hedeflemektedir. Ulûmu'l-Kur'ân sahasında yazılmışbirçok eserin derlemesi mahiyetindeki bu çalışmayı siz okuyucularımızla buluşturabilmişolmaktan sürûr duymaktayız.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...