Muhtasaru Tefsiri İbn Kesir 3 cilt

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
MUHTASARU TEFSÎRİ İBN KESÎR 3 CİLT Muhtasaru Tefsîri İbn Kesîr -مختصر تفسير ابن كثيرEbu'l-Fidâ İbn Kesîr tarafından kaleme alınan ve rivayet tefsilerinin en meşhurlarından olan Tefsîru'l-Kurâni'l-Azîm isimli eserin Muhammed Ali Sâbûnî Hocaefendi tarafından yapılan muhtasarıdır. Müellifin İhtisar Ederken İzlediği Usul:1) Uzun isnadların hazfedilerek sadece sahâbeden olan ravinin zikredilmesi ve hadisi tahric edenin dipnotta zikredilmesi,2) Konuyla alakalı istişhad edilen silsile halindeki ayetlerden sadece maksadın anlaşılacağı kadarıyla yetinilmesi,3) Sahih hadislerle iktifa edilerek, İbn Kesîr'in bildirdiği şekilde senedi sabit olmayanların çıkarılması,4) En sahih rivayetler tespit edilmekle beraber sadece meşhur sahabelerin zikredilmesi,5) Tabiînin büyüklerinden gelen sahih rivayetlere itimat edilmesi,6) Müellifin ret amacıyla da olsa zikretmiş olduğu isrâilî rivayetlerin hazfedilmesi,7) Konusuna göre zarurî olmayan hükümlerle ihtilaflı meselelerin çıkarılması.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...