Müminlerin Emiri Hz. Ali

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Abdülbâki Gölpınarlı, Müminlerin Emini Hz. Ali eseriyle tarafsız birbiyografi sunuyor. Önce Hz. Ali'nin, peygamberin zamanındaki ve sonrakihayatını, kaynaklara ve tanıkların anlatılarına dayanarak aktarıyor. Ondansonra da onun birçok cephelerini, gerçek vesikaları ve kendi sözlerinideğerlendirerek inceliyor. Gölpınarlı'nın yetkin kaleminden çıkan buinceleme şüphesiz ki okuyucularına, şimdiye dek bildiklerinden,duyduklarından fazla bir şeyler sunacaktır. Bu eser, bir gerçeğin tarafsızhikâyesi, hadiselerin gerçek aksi olacak. Bu eser tarihî roman üslubuylayazılmış olsa da tarihî roman değil, ancak tarihî bir tefrikadır. Sayfa sayfaHz. Ali'nin hayatı gözlere görünecek, yazı şekline bürünecektir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...