Necatül Valideyn Risalesi

Şunu ifâde etmek isterim ki; bu eseri telif ederken en ziyâde İmâm-ı Süyûtî (Rahimehullâh)ın “el-Hâvî li’l-fetâvâ” isimli eserinde bulunan “Mesâlikü’l-hunefâ” nâmındaki risâlesinden ve yine kendisinin bu hususta kaleme aldığı beş farklı risâleden istifâde ettik.

Bu arada geliştirdiğimiz îzahları parantezler içinde zikretmemizin dışında, İmâm-ı Süyûtî Rahimehullâh)ın kendilerinden nakilde bulunduğu ilk kaynaklara ulaştık, bir tek matbûât içerisinde hattâ Şâmile’de (bilgisayar programında dizilmiş kitaplarda) dahî mevcut olmayan İbnü’l-Müneyyir (Rahimehullâh)a âit “el-Muktefâ fî şerefi’l-Mustafâ” isimli eser dışında kalan tüm mesâdire ulaşıp cilt ve sayfalarını zikrettik.

Gerçekten bu hususta çok gayret ederek sizlerin birçok konuda doğru îtikada ulaşmanız için onlarca kaynaktan istifâde ettik.

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...