Nefahatü'l - üns Min Hadarati'l - Kuds; Evliya Menkıbeleri

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu eser, tasavvufa dairdir. İçindekiler detasavvufu sözde değil, özde yaşayanlardır.Bunların her biri, İslam âleminin yetiştirdiğinadide çiçeklerdir. Koklamasını bilmek gerek.Bu eserde sizlere, halka halka veliler zinciri,bir başka deyişle "Mukaddes MakamlardanHuzur Nefesleri" sunulacak. Doya doya içinizeçekiniz. Zira ilâhî âlemden esip gelen lütufrüzgârlarıdır. Öz kaynağı da rububiyyetmerkezidir. Bu nefesler her zaman bulunur;kendinizi onlara atmaya bakınız. Bu eseriokuyan kimselerin keremli huylarından,şefkat duygularından beklenen odur ki,Allah'ın veli kullarının uğurlu, paknefeslerinden, mukaddes ruhlarınınfeyizlerinden hallerini, vakitlerini hoş ederler.Bu eser, kudsiyet aleminde uçuşanları dilegetirmekte, ünsiyet makamına iştiyakduyanların can burunlarına meşayihin paknefeslerinin kokularını ulaştırmaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...