Nevzat Tarhan ile Evlilik Okulu Seti (6 Kitap)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dünya bir medeniyet krizi yaşıyor, aileler dağılıyor, çocuk ruh sağlığı sorunlarıgeometrik hızla artıyor, nikâh karşıtı akımlar hızla yükseliyor. Öyleyse eski sorularayeni cevaplar vermek gerekiyor.Profesör Doktor Nevzat Tarhan bugüne kadar toplumun temel dinamiği olan aileninkorunması, yaşatılması, gerektiğinde bugünün sorularıyla yeniden yapılanması içingereken özeni göstermenin bugünün en önemli meselelerinden biri olduğunu altınaçizen çok sayıda kitaba imza attı."Nevzat Tarhan ile Aile Okulu" seti yılların birikiminden süzülen kitapları bir arayagetiren, her ailenin kitaplığında bulunması gereken bir başvuru kaynağı.Setteki Kitaplar:Sen Ben ve Çocuklarımız / Aile Okulu ve Evlilik / Bilinçli Aile Olmak / Aşk Terapi / Mutlu EvlilikPsikolojisi / Hz. Mevlâna ile Aile Terapisi
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...