Nil Mevsimi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Oysaki bir hayalim vardı; alın teriyle kurulan sofrada bir ekmeği paylaşmak... Hercai gecelerde, hiçbir vakit doyumsuz kalmamış sohbetlerine bir çayın deminde ortak olmak... Yüzüne vuran günde; alnından öpmek, gözlerine dokunmak... Olmadı be güzel insan. İstenilmeyen bir can, ötelenen bir ben kaldım. Sevdayı yaşamayı bırak, tatmaya bile layık görülmeyen bir ben! Sensiz geçen zamana inat, yokluğunun hüküm sürdüğü hayata ve kalemi bir türlü seni bana yazmayan kadere... Şimdi niyetlerimin en arsızını, şerrin en belalı isyanlarını saydırıyorum. Umurumda değil artık, umursamayan bir can için yaşamak......Elinizdeki kitapta; Nilay ile Yusuf'un, kısa ömürlerinde uzun bir zamana sığdırdıkları, yaşanmış bir sevdanın hikâyesini ve Yusuf'un yalnızlığının şiirlerini bulacaksınız.Bu hikâye; sevdasını yaşamasına izin verilmeyen, yokluğunun hüküm sürdüğü hayatında bir türlü hayaline kavuşamayan sevdalı bir gencin hikâyesidir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...