Nurü'l İzah (Ciltli); Hanefi Mezhebine Göre İbadet

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
NÛRÜ'L ÎZÂHHANEFÎ MEZHEBİNE GÖRE İBADETİslâm ilimleri alanında fı kıh ilminin ayrı bir yeri ve önemi vardır. Bu sebeple İslâm'ın ilkasırlarından bu yana pek çok âlim bu alana yönelmiş, bu alanda çok kıymetli çalışmalaryapmış, takdire şayan eserler kaleme almıştı r.Müctehid imamlar döneminden günümüze kadar varlığını ve etkinliğini sürdüren ve İslâmdünyasının değişik bölgelerinde müntesipleri bulunan Ehl-i sünnet'e ait fı kıh mezhepleriiçinde Hanefî mezhebinin önemli bir yeri bulunmaktadır.Zamanımızda önemli bir coğrafya ve bu coğrafyada yaşayan büyük bir müslüman kitle,Hanefî mezhebine bağlı olarak dinini yaşamaya gayret etmektedir. Bu kitlenin günlükhayatı nda en çok ihti yaç duyacağı temel bilgiler, günümüzde genellikle ilmihal adı verileneserlerle karşılanmaktadır.Elinizde bulunan bu kitap da, hanefî mezhebine ait ibadetler fı khını ihti va eden kıymetli bireserin tercümesidir. Eserin tercümesinde yeni nesiller tarafı ndan daha kolay anlaşılmasınısağlamak için güncel bir dil kullanmaya çalışılmıştı r. Orijinal metninden yararlanmakisteyenler için de Arapça orijinaliyle birlikte sunulmuştur.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...