Oğuznâme

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Türk destanlarının ve mitolojisinin ana kaynağı Oğuznâme'dir. Ancak Oğuznâme'den yola çıkılarakTürk tarihi ve Türk kültürü doğru tasnif edilebilir.Çünkü "bütün bilimlerin anası tarih, onun da asılkaynağı mitolojidir. Söz konusu Türk mitolojisi olunca, onun da özü Oğuznâme'dir."Oğuznâme, yeni araştırmalar ışığında, Türk mitolojisinin özü olan destan ve anlatıların özgün yapısı korunaraksade bir dille kaleme alınmıştır. Bu eser, kültürelyapımızın kökenine gidip onu detaylı bir şekilde açıklamakla yetinmiyor, aynı zamanda toplumsal bilincimizin nasıl şekillendiğini göstermek içindönemin devlet adamlarının düşünce biçimlerini de betimlemekten kaçınmıyor.Bu yüzden Oğuznâme'nin, her kesimden insanınTürk tarihi ve mitolojisini anlamak adına doğrudanbir bağlantı kurmasında etkili olacağını düşünüyoruz.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Benzer Ürünler
  Yükleniyor...