Ömer İbn Abdülaziz

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ömer İbn Abdülazizin hilâfeti, İslâm tarihindeki ilk İhya, Tecdid ve Değişim hareketidir. Bu ilk hareket de hilâfet makamında yer alan dehâ bir şahsiyete nasip olmuştur. Ondan sonraki dönemlerde meydana gelen İhya Hareketleri ise hep ilim adamları tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu dönem İslâmın yeniden ihya ve inşa dönemidir. İslami Toplumun Yeniden İnşası ÖMER İBN ABDÜLAZİZ başlıklı bu kitap çalışması; onun hilafeti döneminde İslâmî hayat ve siyasî düzenin yeniden dirilişi ve tatbikata konmasının, bu sistemin her zaman uygulanabileceğini kanıtladığı çerçevesinde kurgulanmıştır. Ömer İbn Abdülazizi seven ve Onun iyiliklerinden bahsedip de bu iyilikleri yaymak için çalışan birini gördün mü, bil ki bu işin sonunda bir hayır vardır inşallah (Ahmed İbn Hanbel).
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...