Öze Dönüş Öyküleri

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Her insan dünyaya tertemiz ve kıymetli bir varlık olarak gelir. İnsan çocukluğunda damasumdur, temizdir. Ancak büyüyüp günaha bulaşmaya başladığında, kalbi de katılaşmayabaşlar. Günahları arttıkça insancıl vasıflarını kaybeder, yaratılış gayesini unutur. Öze dönüş,insanın kendi asli ve insancıl vasıflarına; merhamet, sabır, vefa, affedicilik, yardımseverlikgibi güzel ahlakı temsil eden değerlerine geri dönmesidir. Öze dönüş, insanın kendi içdünyasına yönelerek, tefekkürle, kulluğunun bilincine varması ve bu sayede hayatına,ruhuna ve davranışlarına anlam kazandırmasıdır. Yüce Allah'a ve O'nun insanlar içinbelirlediği hayat çizgisine yönelerek, verdiği nimetlere minnettar olarak, O'na dil, kalp vebedenle şükretmesidir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...