Özgenin Dirilişi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hayatını, âlemde namaz kılmayan tek kişi kalmayıncaya kadar namazı anlatmaya adamış olanİlahiyatçı yazar Ahmet Bulut, yeni kitabı Özge'nin Dirilişi'nde ateist olduğuna inanan genç birkızın hakikati buluş hikâyesini anlatıyor. Eğlence ve sefahet dolu bir hayattan, kalbinin vevicdanının sesini dinleyerek yaşayacağı zorluklar, sıkıntılar, buhranları göze alıp çıkışınınhikâyesi bu. Bizzat yaşanmış bir hidayet öyküsü. Bu dünyaya gönderiliş maksadının peşine düşen Özge'nin en başta nefsi ve ailesiyle verdiğimücadele...Ahmet Bulut'un kaleminden Özge'nin yaşadığı dönüşüme şahitlik etmeye davetlisiniz; kim bilirbelki de bu kendi dönüşümünüzü yaşamaya bir davettir... "Allah'ım kaçak kulun geldi, tut ellerimden. Beni bana bırakma. Beni bana bırakırsan nereyesürükleneceğimi biliyorsun. Bu zamana kadar nasıl uzak kaldım Senden? Affet beni."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...