Bu yazıları kat edip onlara sinen temel saik hakikat kaygısı bir bakıma. Burada hakikatten veonunla ilişkiden kasıt soyut, zihinsel ve temaşa-esaslı bir durum değil zorunlu olarak. Bilakishakikat ve/veya hakikatsizlik dediğimiz gündelik hayatımıza, bu hayatın ayrıntılarına dâhil olan,karışan bir şey. Başka bir ifadeyle, hakikat (ve onun eksikli kipi olan hakikatsizlik) yüzergezer birşekilde tepemizde dolanmıyor, ama bizi tam da gündelik yaşantılarımızın örüntülerinde belirliyorve sonuçta kendini varoluşsal-hayati bir şey olarak mütemadiyen hissettiriyor. Öte yandansahakikat kaygısı çekmek öznenin özneliğinin temel bir özelliği. Özne diye bir bakımahakikatten/hakikatsizlikten derinlemesine müteessir olana diyoruz.Elinizdeki kitap; varlık, zaman, etik, kendilik, ötekilik, ideoloji, teknoloji, sanat, dil, iletişim,delilik gibi hakikatle/hakikatsizlikle esastan bağlantılı bazı hayati meseleleri bir yandansomutlukları ve/veya gündelik anlamları itibariyle incelemeye çalışırken, diğer yandan da onlarıfelsefi-metafizik arkaplanı bilhassa hesaba katan bir tarzda yani mümkün mertebe temelden vederinlemesine ele almayı deniyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...