Peygamberimizin Arkadaşları; Ortaokullar İçin

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ülkemizde son dönemlerde Hz. Peygamber'in hayatına (Siyer) olan ilginin arttığı görülmektedir. Ancakbu ilginin hızlı artışına rağmen içerik ve kalite artışı maalesef son derece yavaş devam etmekte, günümüzinsanına ihtiyaç duyduğu dil, içerik ve üslupta yeni yayınlar verilememektedir. İşte bu ihtiyacı bir nebze de olsagidermek için daha öncesinde ilkokul seviyesindeki çocuklarımız için hazırladığımız serinin bir devamı olarakortaokuldaki öğrencilerimize uygun Siyer kitapları hazırladık. Öncekinde olduğu gibi, hem içerik hem de dil veanlatım açısından son derece titiz davrandığımızı ifade etmeliyiz.Peygamberimizin Hayatı, Arkadaşları, Ahlakı ve Siyer Sözlüğü olmak üzere toplam dört kitaptanoluşan serideki temel amacımız, ortaokul seviyesindeki öğrencilerimizin Hz. Peygamber'in hayatına,arkadaşlarına, ahlakına dair temel bilgi seviyesini oluşturmak, yine Peygamberimizin hayatına dairkarşılaştıkları veya bilmek istedikleri temel kavram, deyim ve tanımlara ulaşmalarını sağlamaktır.Günümüzde bilgiye hızlı erişim, zamanı doğru kullanmak bir bakıma eğitimin olmazsa olmazıkonumundadır. Bu yüzden de bütün kitaplarda tartışmalı konulara, farklı görüşlere temas edilmemiş ortaokulseviyesindeki bir öğrencinin eğitim kazanımlarına uygun bir anlatımla asgari düzeyde bir bilgi zeminioluşturması amaçlanmıştır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...