Pınar Akseki, Şeniz Baş

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Merhaba arkadaşlar, ben Ayşen.Sınıfımıza yeni bir öğrenci geleceği söylentisi ortalığı karıştırdı. Adı Umut'muş.Erkekler hemen "Umut bizimdir!" diye atıldılar. Ama sınıfın popisi Ceyda, Umut kızismi de olur deyince iddialar havada uçuşmaya başladı. Herkes Umut'la arkadaşolmak istiyordu, ayrıca herkesin arkadaşlığın ne demek olduğu hakkında değişikfikirleri vardı. Neler oldu merak ediyorsanız, kitabın sayfalarını çevirmeyebaşlayın.Merhaba arkadaşlar, ben Güven.5B sınıfındayım. Okulun en renkli tipleri bizim sınıftadır. Örneğin Korkut çokhavalıdır, Gökhan her şeye koşar, Sedat her şeye bilmiyorum der. Yeni öğrenciUmut'u da merak ediyorum. O da eminim havalı bir tiptir, spor yapıyordur, iyi birkalecidir belki de. Ben böyle dedikçe kızlar yerlerinden zıplıyorlar, neymiş Umut kızda olabilirmiş. Umut kız mı erkek mi merak ediyorsanız, maceraya buyurun.Arkadaşlık Çok Karışık'ta, çocukların bakış açısıyla iyi bir arkadaşlığın geliştirici vemutluluk verici taraflarını okuyacak, akran zorbalığı nedir, nasıl korunulur, popülerolma baskısı neler getirir sorularının cevaplarını bulacaksınız. Çocukların çocuklara iyi arkadaş olmanın sırlarını anlattığı bir ilk gençlik kitabı!
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...