Rahmetullah el-Hindî İzhârü'l-Hak 2 Cilt Takım

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Müslüman alimlerin Hristiyanlığa reddiye olarak yazdığı eserler arasında önemli bir yere sahip olanİzhârü'l-Hak,1854'te misyoner Karl g. Pfander ile yaptığı ilmi tartışmayla ün kazanan Rahmetullah el-Hindîtarafından kaleme alınmıştır. Sukltan Abdulaziz'in arzusu üzerine yazılan bu eserde Ahd-i Atik ve Ahd-iCedid'i teşkil eden kitapların durumu, Tevrat ve İncil'in tahrifi, Musevi ve Hristiyan şeriatlarında neshinmevcudiyeti,akli delillerle ve Hz.İsa'nın sözleriyle teslisin mümkün olamayacağı, Kur'an-ı Kerim'in Allahkelamı ve mucize oluşu, papazların Kur'an'a ve hadislere yönelik tenkit ve şüphelerinin reddi, Hz.Muhammed'in peygamberliği ve bu konuya dair Ahd-i Atik ve Ahd-i Cedid'de yer alan müjdeler gibi konularyer almaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...