Ravza'nın Yıldızları; Hz. Ömer, Hz. Musab b. Umeyr, Hz. Ebû Zer

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yıldızlar vardır, hem yolunuzdur hem ışığınız.Önce kâfir Ömer, sonra hidayet...Nihayetinde Hak ile batılı ayıran Faruk. Adaletin yeryüzündeki sesi!Kalbine Allah korkusundan başka hiçbir korkuyu almayan bir yiğittirHz. Ömer."Nasıl bir gençlik? Nasıl bir öğretmen?" Bu soruları cevabını Hz.Mus'ab b. Umeyr verecek bize harf harf, kandanyazılan kelimelerle. "İkinci Yusuf" diye anılan Musab'ın gençliğindekendi gerçeklerimizi arayacağız.Ve yalnızlığımıza sesiyle, nefesiyle konukolacak bir arayış ve adanış adamı Hz. Ebû Zer.Bizi dünya aldanışından ahiret adanışa çağıracak,bazen haykırarak, bazen susarak.Doğru bildiklerimizin koskoca bir yalan, sığındığımız kuyuların Yusufîdeğil Kabil çukuru olduğunu gösterecek.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...