Resulullah'ın Eğitim Metodu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Allah'ın izniyle bu araştırma nebevi rehberliğe uygun olarak anne ve babalara çocuklarını eğitmeleri hususunda yardımcı olacaktır. Zira anne-babalar, oğullarını ve kızlarını eğitme hususunda kendilerine yol gösterici kabul edecekleri şeylere daima ihtiyaç duymaktadırlar.Görüyoruz ki çocuk yetiştirme konusunu ele alan telif edilmiş veya tercüme edilmiş birçok eser vardır. Ancak bizim, yolumuzu kaybetmememiz için acil surette Efendimiz (s.a.v) 'in hayatını okuyup üzerinde düşünmeye ve ondan istifade edip bütün işlerimizle alakalı neyi öneriyorsa ona tabi olmaya ihtiyacımız vardır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...