Risalei Esadiyye ve Fatihai Şerife Tercümesi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
MUHAMMED ESAD ERBİLİ HAZRETLERİNDEN MÜKEMMEL BİR ESER DAHA...ÖnsözArz ve ifâde olunur ki, yüce tarikatların cümlesi esas itibariyle Mefhar-i Mevcûdât ve Seyyid-i Kâinat Efendimizin sözleri ve fiillerinden ibaret bulunduğu halde, bâzı din kardeşlerimizin az veya çok itirazlarına hedef oldukları cümlenin mâlûmudur. Bu durum onların âyet-i kerîme ve hadîs-i şeriflerin geniş, engin manâlarına vâkıf olamadıklarından veyahut da müctehid imamların mezheb ve mesleklerine hakkıyla âşinâ olmadıklarından dolayıdır.Binaenaleyh başlangıcı saâdet asrı olan yüce tarikatların âdab ve erkânı, ekâbir arasında riâyet edilen usûl ve ahkâmını, beyân etmek ve küçücük bir hizmette bulunmakla birlikte, itiraz olunacak yerlerini de elden geldiği kadar aydınlatmak niyyetiyle bu konuda meraklı olanlar için özlü ve kısa olarak bir eser yazmak istedim.İnsaflı bir şekilde düşünerek, zikrolunan âyet-i kerîme ve hadis-i şeriflere dikkat edenlerin, evhamdan, şek ve şüpheden, sû-i zandan ve inkâra düşmekten korunmalarını Hâdi-i Hakîkî hazretlerinden istirhâm eylerim. Ve min'allâhi teâlâ et­tevfîk.Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...