Riyazü's-salihin (tam Metin) (orta Boy)

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  TANITIM YAZISIİslâm dünyasının hemen her bölgesinde, asırlardır âlimlerin ve ilim talebelerininolduğu kadar, RasûlullahEfendimiz'in (s.a.v) hadislerini okuyup hayat düsturu edinmekisteyen her Müslümanın başucu kitabı olan Riyâzü's-Sâlihîn, İmam Nevevî'nin en önemlieserlerindendir."Bu eser, insanlara dünya ve âhiretsaâdetini kazanma yollarını gösterecek, zâhirî ve bâtınîedepleri elde etmelerini sağlayacak, iyiyi ve güzeli teşvik ederek, kötüden ve çirkindenuzaklaşmayı temin edecek sahih hadislerden oluşan muhtasar bir kitap olacaktır."Yaşadığı dönemde (1233-1277) ilim adamı hassasiyetini hep ön plânda tutarak, İslâm'ınsancaktarlığını üstlenmiş olan İmam Nevevî'nin, Riyâzü's-Sâlihîn'in önsözünde dile getirdiğiyukarıdaki sözler, eserin değerini özellikle günümüz için bir kat daha artırmaktadır.Sözün özü; Riyâzü's-Sâlihîn, her Müslüman ailenin evinde bulunması gereken bir kaynakeserdir.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...