Rızık Bereketi için Yapılacak Terkip

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Rızık Bereketi için Yapılacak Terkip ( Safran Mürekkebiyle Yazılacak )
Rızık Bereketi için Aşağıda yazılı olanlar, misk, zâferan (safran) ve gül suyu karışımından yapılan bir mürekkeple temiz bir kağıda yazılarak evdeki erzak poşetlerinin olduğu yere konulursa, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle o evin ehli maddi sıkıntıya düşmez ve birçok bereketlere kavuşurlar.
Anlamı:“Rahman ve Rahim olan Allâh’ın adıyla (başlıyorum). Ey Allâh! Her şey kendisine vahyolunan Efendimiz Muhammed’e ve onun âline salât eyle. Ey Allâh! Bize rızık olarak verdiğin şeylerde bereketler kıl.‘Şüphesiz işte bu(nlar), elbette Bizim (vermiş olduğumuz) rızkımızdır ki, onun için hiçbir (kesinti ve) tükeniş yoktur.’ (Sâd Sûresi:54)Allâh-u Te‘âlâ bize yeter, O ne güzel vekildir. Bütün hamdler âlemlerin Rabbi olan Allâh-u Te‘âlâ’ya mahsustur. ‘Âlemlerin Rabbi olan Allâh’ın (hayrı ve) bereketi dâima pek çok olmuştur.’(A‘râf Sûresi:54’den)‘Şekil verenlerin en güzeli olan Allâh daima pek yüce olmuştur.’ (Müminûn Sûresi:14’den)‘O Zât’ın (hayrı ve) bereketi daima pek çok olmuştur ki O, (hakkı bâtıldan ayırıcı vasfıyla) Furkan (ismine sahip olan Kur’ân)ı kulu (Muhammed (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)) üzerine (hâdiseler gerektirdikçe, zaman zaman) peyderpey indirmiştir, tâ ki o (peygamber ve Kur’ân), bütün âlemler için bir uyarıcı olsun.’ (Furkān Sûresi:1)‘İşte O Zât’ın (hayrı ve) bereketi daima pek çok olmuştur ki, O dileseydi senin için (dünyada onların) bu (anlattıkları)ndan daha iyisini, altlarından ırmaklar akmakta olan çok kıymetli bostanları yaratırdı ve (orada) senin için sağlam köşkler yapardı.’ (Furkān Sûresi:10)‘O Zât’ın (hayrı ve) bereketi daima pek çok olmuştur ki, gökte birçok burçlar var etmiştir ve onda (güneş gibi ısı ve ışık kaynağı olan) bir kandille, aydınlatan bir ay yaratmıştır.’ (Furkān Sûresi:61)‘O Zât’ın (hayrı ve) bereketi daim olmuştu ki göklerin, yerin ve ikisi arasındakilerin mülkü sadece O’na aittir. O (kıyamet) anın(ın ne zaman gerçekleşeceği) bilgisi de ancak O’nun katındadır ve siz yalnızca O’na döndürüleceksiniz.’‘O celal ve ikram sahibi olan Rabbinin ismi daima çok (hayırlı ve) bereketli olmuştur.’ (Rahman Sûresi:78)‘O Zât’ın (hayrı ve) bereketi daima pek çok olmuştur ki, mülk (ve saltanat) O’nun (kudret) elindedir ve O, her şeye (hakkıyla gücü yeten bir) Kadir’dir.’ (Mülk Sûresi:1)Ey Allâh! Efendimiz Muhammed’e ve onun âli ashâbına salât ve selam eyle.”Kaynak:(Abdülhâdî Muhammed Harse, el-Edviyetü’l-İlâhiyye ve’l-ed‘ıyetü’n-nebeviyye li cemî‘i’l-emrâzi’n-nefsiyyeti ve’lcesediyye, sh:127-128)
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...