Sadık Bir Refik: Prof. Dr. Ali Yücel Uyarel

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Merhum Prof. Dr. Mahmud Es'a Coşan (Rh.a)'i 4 Şubat 2001'de Avustralya'da müphem bir trafik kazasında kaybettiğimizde yanında bir kişi daha vardı: Prof. Dr. Ali Yücel UYAREL. Merhum Es'ad Coşan hocaefendinin damadı olan Ali Yücel UYAREL, hayatı boyunca hizmet ettiği hocasına, ahiret yolculuğunda da eşlik etmişti.Uyarel; başarılı akademik hayatı esnasında çok sayıda talebe yetiştirmiş, diğer yandan çok sayıda sosyal ve kültürel organizasyona rehberlik ederek, destek vererek gençliğe yol göstermiş, hayır kurumları içerisinde yer alarak hayatı boyunca içinde yaşadığı topluma hizmet etmişti. Buna rağmen mütevazı duruşunu ve istikametini hiç değiştirmemişti. "Üzengideki ayak" gibi hem koşan hem duran olmuştu. Vefatından sonra da "gülsuyundaki koku" gibi bir iz bırakmıştı. Her ne ki o şimdilerde "kitaptaki yazı" gibi ne susuyor ne de konuşuyor. Onun hayatına dair bir eser hazırlamak vefâdan öte onun gibi olmaya öykünmenin bir gereği olsa gerekti.Bu amaçla yola çıkıldı, talebeleri, yakınları, dostları, arkadaşları bildiklerini bir panelde dile getirdiler. Prof. Dr. Hür Mahmut YÜCER de siz değerli okuyucularımız için dile gelen anı ve hatıraları derledi.Merhum Es'ad Coşan Hocaefendi ve damadı merhum Ali Yücel Uyarel'e mevlâdan gani gani rahmetler diliyoruz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...