Şafii Kadınlar İçin Temel Dini Bilgiler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Her Müslüman'ın temel dini bilgileri öğrenmesi farzdır. Abdest, gusül, namaz, oruç, hac ve nikah ahkamını öğrenmek gibi. Ülkemizde Şafii kadınlara ait temel dini bilgileri içeren kitaplar yok denecek kadar azdır. Hazırlamış olduğum incelediğiniz bu kitap, kadınlara yönelik dini bilgileri İhtiva etmektedir. Kitapta imanın altı şartı ve islam'ın beş şartı ile birlikte kadınların bilmesi gereken diğer konulara ağırlık verilmiştir. Erkekle kadın arasında müşterek olan konular da işlenmiştir. Kolay anlaşılması için konulan kısa ve öz olarak ifade ettim.. Ancak mümkün mertebe her Müslüman kadının bilmesi gereken konuları işledim. Okurların temenni, teklif ve yapıcı tenkiderini bekliyorum. Tüm gayretlerime rağmen, yanılma eseri olan noksanlıklarımı okurların iyi niyetime binaen hoşgörü ile karşılamalarını diliyorum.Yüce olan Rabbimize hamd olsun. Salat ve selam O'nun sevgili ve aziz peygamberine olsun.Hidayet ve tevfik Allah'tandır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.




 
Yükleniyor...