Safran Mürekkebiyle Yazılmış Vakıa Suresi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Safran Mürekkebiyle Yazılmış Vakıa Suresi
Böbrek taşı gibi bir hastalıktan şikayet eden kişi Vâkıa Sûresi’nin 5. ve 6. âyet-i kerîmeleri olan:﴿ وَبُسَّتِ الْجِبَالُ بَساًّۙ ۝(5)۩۞با فَكَانَتْ هَبَٓاءً مُنْبَثًّاۙ ﴾“Dağlar iyice ufalanarak parça parça edildiği zaman. Bu sebeple onlar darmadağın bir toz oluverdiği zaman…” âyet-i kerîmeleri misk, zâferan (safran) ve gül suyu karışımından yapılan bir mürekkeple bir kağıda yazılıp bu kağıt içinde zemzem suyu olan bir şişeye konularak yazı suya geçtikten sonra içilirse, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle o kişinin böbreklerindeki taş kolayca düşer. (Nuska no:27) (Abdullâh ibni Es‘ad el-Yâfi‘î  el-Yemenî, ed-Dürrü’n-Nazîm fî havâssi’l-Kur’âni’l-‘azîm, sh:102; Şeyh Ahmed ed-Dîrebî, el-Mücerrabât, sh:16-18; Ğazâli, Kitâbü’z-zehebi’l-ebrez fî esrârı havâssı kitâbillâhi’l-azîz, sh:94; Seyyid Süleyman el-Hüseynî, Kenzü’l-havâs, 2/69-71; Muhammed Hakkı en-Nâzilî, Hazînetü’l-Esrâr, sh:170)
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...