Safranla Mürekkebiyle Yazılmış Fatiha Suresi | Kod: 1-5

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Safranla Mürekkebiyle Yazılmış Fatiha Suresi | Kod: 1-5

Safranla Yazılmış Fatiha Suresi | Kod: 1-5
1) Bu sûre-i şerîfe misk, zâferan (safran) ve gül suyu karışımından yapılan bir mürekkeple harfleri ayrı ayrı olarak bir kağıda yazılıp, o kağıt suya konularak yazının suya geçmesinden sonra bu suyu bir hasta içersse, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle çabucak iyileşir. (Nuska no:1)

2) Her kim bu sûreyi misk, zâferan (safran) ve gül suyu karışımından yapılan bir mürekkeple temiz bir kağıda yazdıktan sonra bu kağıdı suya koyar, yazının suya geçmesinden sonra da bu sudan içerse, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle bu kişinin unutkanlığı ondan gider. (Nuska no:2)

3) Üstteki 2. maddede zikredilen suyla hasta olan birisinin vücudu üç kere meshedilir ve her seferinde de:«”اَللّٰهُمَّ اشْفِ أَنْتَ الشَّاف۪ي، اَللّٰهُمَّ اكْفِ أَنْتَ الْكَاف۪ي،اَللّٰهُمَّ أَعْفِ أَنْتَ الْمُعَاف۪ي. »“Ey Allâhım! Şifa ver (çünkü) şifa veren ancak Sensin. Ey Allâhım! Bana yet, (çünkü) Sen bana yetensin. Ey Allâhım! Bana afiyet ver (çünkü) Sen bana afiyet verensin” duası okunursa, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle o hasta şifaya kavuşur. (Nuska no:3)

4) Bu sûre misk, zâferan (safran) ve gül suyu karışımından yapılan bir mürekkeple kağıda yazılıp bu kağıt suya konularak yazının suya geçmmesinden sonra bu sudan kulağı ağrıyan kişinin kulağına damlatılırsa, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle o kişinin kulak ağrısı geçer. (Nuska no:4)

5) Gözü ağrıyan kişi sabahleyin üç defa Fâtiha Sûresi’ni okuduktan sonra 9. maddede zikredilen sudan göz kapaklarına sürerse, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle o kişinin de göz ağrısı geçer.

(Nuska no:5)Faziletleri ve Havasıyla Yasin Cüzü İsimli Kitaptan Alıntıdır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...