Safranla Yazılmış Ayetel Kursi (11 kere ) | Kod: 8-9

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Safranla Yazılmış Ayetel Kursi | Kod: 8-9
a) Âyete’l-Kürsî’yi temiz bir kağıt üzerine misk, zâferan (safran) ve gül suyu karışımından yapılan bir mürekkeple on bir defa yazıp üzerine de yüz bir defa Âyete’l-Kürsî’yi okuduktan sonra bu kağıt bir hânenin kapısı üzerine asılırsa, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle o hâneye hırsız, düşman,bela, afet ve sihir benzeri kötülükler girmez. O hânenin kapısından girip çıkan kimseler Allâh-u Te‘âlâ’nın hıfz-u emânında (koruma ve emniyetinde) bulunur ve muhafaza edilirler. (Nuska no:8)
b) Üstteki  maddede tarif edildiği şekilde yazılan kağıt bir dükkan veya herhangi bir ticarethaneye konulursa, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle orada alışveriş artar, kâr ve kazanç çoğalır, zarar ve ziyan o dükkana veya ticarethaneye girmez. (Nuska no:9)
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...