Safranla Yazılmış Ayetel Kürsi Vefki Şerifi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Safranla Yazılmış Ayetel Kürsi Vefki Şerifi

 

Maü'l Ayneyn Eş-şenkiti ra. beyanı vechile; Ayetel Kürsi'nin şifa veren ve kişiye kafi gelen vefki şerifi, kendisini ( nuska yaparak ve abdestli olmaya gayret ederek ) üzerinde taşıyan kişiye; ümeranın,meliklerin ve rüesanın izzet, heybet ,mutluluk, ilim, yücelik ve şereflerindeki kuvvetlerin ihsan edilmesine vesile olur.
Bu vefki şerifin vesilesiyle ( gökten ) bereketler iner, afetler kalkar ve istekler gerçekleşir. Bu vefki şerifte tasavvuf yolunun başında olanlar ( mübtediler ) için acaip sırlar, nihayete ulaşmış olanlar ( müntehiler ) için de bir çok nurlar vardır.
Bu vefki şerifin kişiye kazandıracağı sıfatlar ve güzellikler olarak şunları sıralayabiliriz; dini gayret, Allahu Tealaya yönelmek, muvaffakiyet, kuvvet, şerlere karşı muhafaza, düşmanlara karşı Allahu tealadan yardım ve galibiyet, kendisiyle alakalı kişiler tarafından itaat, sevgi, muhabbet, kifayet, korunmak, korkulardan hıfzu eman içerisinde olmak, afetlerden selamet,  şehirleri ve arazileri fethetmek, mülk, saltanat, rızık, bolluk, emirlik, gönül ferahlığı, ince anlayış, iyi ve güzel hal, sevinç, mal ve mevki bakımından artış, çoluk çocukta bereket, güzel hayat, çoluk çocuğun ve etraftakilerin fesaatan uzak olması, ince marifet ve ilimleri nail olmak, hikmet ve hakikatleri konuşma, hastalıkların şifa bulmasu, dertlerin ve elemlerin son bulması.
Bu vefki şerifi safran mürekkebiyle yazıp bir miktar su içerisinde koyup yazılar suya geçtikten sonra o sudan içen yada bu vefki şerifi nuska yapıp üzerinde taşıyan kişi; insanların kem gözlerinden ve nazarlarından korunur, harbe girse muhafaza ve yardım olunur, kendisini gören herkes sever. Hangi mekana asılırsa orada hayırlar artar ve orası ve afetlerden korunur.
Ayrıca bu vefki şerif bayılmış bir sara hastasının üzerine asılırsa o kişi anında kendine gelir.
Bir büyü neticesinde cinsi manada eşiyle birleşmekten bağlnan kişi bu vefki şerifi safran mürekkebiyle yaazıp bir miktar su içerisine koyup yazılar suya geçtikten sonra içerse, Allahu tealanın izniyle bağı çözülür. Aynı şekilde bu sudan hummaya tutulan kişiye içerilirse biiznillah şifa bulması umulur.
Bu vefki şerifi üzerinde taşıyan kişi Allahu telanaın izniyle hırsızlardan, fesatçılardan, yol kesen eşkıyadan, yılan akrep böcekler ve yırtıcı hayvan gibi yerden çıkan her türlü zararlı haşerattan korunur.

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...