Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Safranla Yazılmış Ayetler

Yükleniyor...

Safranla Yazılan Ayetler, Safranla Yazılmış Yasini Şerif Gibi Sureler

Safranla Yazılan Ayetler, Safranla Yazılmış Yasini Şerif Gibi Sureler

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere sitemizde bir zamandan beridir safran gülsuyu ve misk mürekkebiyle elle yazılmış surei şerifeler ile safranla yazilan erbaini idrisiyye, ayetel kursi vefki, malikel mulk zulcelali vel ikram vefki gibi vefki şerifleri bulundurmaktayız. Bu değerli eserlerin her biri farklı bir amaca hizmet etmekte olup maddi ve manevi hastalıklara reçete gibidirler. Safranla yazılan yasin, safranla yazılan fetih suresi gibi tum yazmaların kaynakları büyük oranda surelerin faziletleri ve sırlarıyla yasin cüzü isimli kitap ile cübbeli ahmet hocanın yasin cüzü kitabından birde lalegül dergisi ve arifan dergisinden'dir. Bu eserlerin asıl kaynaklarıysa genelde mücerrebatı deyrebi gibi eserlerdir. 

Bizler bu eserleri yazdırıp sizlere sunmakla esasında kendisi için yazamayanlara aracılık etme gayesi gütmekteyiz. Gerek sosyal medyada, gerekse telefonla bize ulaşarak sitemizde gördükleri yazmalar için başkalarının çok yüksek miktarlarda para istendiğinin söylenmesi bizim adımıza verdiğimiz hizmetin faydalı olduğu inancını pekiştirmektedir. 

Değerli okurlarımız biz okuma, bakım yahut sihir büyü çözme gibi işlemler yapmıyoruz. İhtiyaç duyduğunuzu bildiğiniz surei şerifleri sizler için hatasız şekilde safran mürekkebiyle elle yazdırıyoruz. kimi zaman kişiye özel yazımda yaptırmaktayız. 
Önemli not: ne kadar yüksek teklifte bulunursanız bulunun büyü ve sihir gibi işlemlere aracılık etmedik, etmeyeceğiz. Ehli Sünnet kaynaklarda geçmeyen ve yapılması caiz olmayan hiçbir yazmayı ne mukabilinde olursa olsun biiznillah yazdırmıyoruz. 

Yükleniyor...