Safranla Yazılmış Kuranı Kerimde Geçen Otuz Yedi Tehlilat

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Safranla Yazılmış Kuranı Kerimde Geçen Otuz Yedi Tehlilat

 

Önsöz:
Kuranı kerimi bizlerin maddi manevi şifası için inzal buyuran Allahu tealaya hamdü senalar ve Şifasını kurandan aramayana Allahu teala şifa vermesin buyuran Rasulullah sav. efendimize ehli beytine ve sahabesine sınırsın salatü selamlardan sonra!
Herkesin malumu olduğu üzeree; zikirlerin en faziletlisi kelimei tevhiddir ki tehlil de kelimei tevhidi söylemekten ibarettir. Ulemanın tesbiti vechile Kuranı azimüşşanda 37 ayeti kerimede Allahu tealadan başka ilah bulunmadığını ifade eden tehlil zikri mevcuttur.
Gümüşhanevi hazretlerinin mecmuateül ehzab risalesinin hamişinde hadimin kelimei tevhid risalesinden naklen:
her kim bu ayetleri yazıp pazusu üzerine asarsa yahut bunları yazıp yağmur ya da zemzem suyu ile sildikten sonra o suyu içerse Allahu telana onun vücudundan, etlerinden, damarlarında ve bütün mafsallarından ( eklem yerlerinde bulunan ) sinirlerinden her türlü derdi çıkarır ve Allahu teala ona büyün uvuzlarında belalardan afiyet verir.
eğer bu kişiye sihir yapılmışsa bu suyu içtiği zaman Allahu teala ona sihirden afiyet verir ve bütün ağrıları illetleri hastalıkları, bunalımları ve her türlü gam ve sıkıntıyı ondan giderir.
Her kim bu tehlilatı yazıp halis niyetle üzerinde taşırsa Allahu teala onu eziyet veren tüm şeylerin şerrinden emin kılar. ona bütün mahlukat arasında izzet ve itibar bahşedip heybet verir.
kaynak: Kuranı Kerimde Geçen Otuz Yedi Tehlilat kitabı  sayfa:15-16 ( Cübbeli Ahmet Hoca tercümesi )

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...