Safranla Yazılmış Secde Suresi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Safranla Yazılmış Secde Suresi

1) Secde Sûresi hummâ (yüksek ateş) ve benzeri hastalıkların şifası için misk, zâferan (safran) ve gül suyu karışımından yapılan bir mürekkkeple yazılıp nuska şeklinde yapılarak hastanın üzerine asılırsa, Allâhu Te‘âlâ’nın izniyle şifasına vesile olur. Ayrıca bu uygulama baş ağrıları ve sebebi bilinmeyen birçok hastalık için şifa hazinesi durumundadır.(Nuska no:32)

2) Göz ağrısı çeken kişi bu sûre-i celîleyi misk, zâferan (safran) ve gül suyu karışımından yapılan bir mürekkeple temiz bir kağıda yazıp bu kağıdı içinde su olan bir kaba koyarak yazı suya geçtikten sonra bu suyu sürme ile karıştırarak gözüne sürerse, Allâh-u Te‘âlâ’nın izniyle en kısa zamanda gözündeki ağrılar diner. (Nuska no:33)


 
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...