Sahih Rivayetlere Göre Dört Halife Dönemi (ciltli)

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Müslümanlar, Râşid Halifeler devrine, Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem döneminden sonra tarihlerindeki en güzel çağ olarak bakarlar. Zira İslâm'a hizmette önceliklerine, üstünlüklerine ve cennetle müjdelendiklerine şahit olunan ve Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem'in yakınında bulunan büyük sahâbîler yönetime geldi, adalet sıfatlarına ve güvenilirliklerine ilişkin âyet inen birçok sahâbî de onlara yardımcı oldu. Düşünce, siyaset, idare, ekonomi ve fetihlerde seçkin önderlikleri onlar temsil ettikleri gibi, Kur'ân-ı Kerîm ve sünneti de sonraki nesillere onlar taşıdılar. Bu nedenle özellikle onlarla ilgili haberleri iyice inceleyip ayıklamak şarttır. İşte elimizdeki bu eser dört halife dönemi hakkındaki bilgilerin güvenilir olanlarını olmayanlarından ayırarak güvenilir bir tarih kitabı ortaya koymayı amaçlamaktadır. Bu kitabın önemi, hakkında çok fazla tartışmalı bilgi bulunan bu dönemle ilgili bilgileri ilk defa hadisçilerin yöntemi üzere tenkide tabi tutarak zayıf ve uydurmaları ayırıp sahih bir tarih kitabı ortaya çıkarması, tartışmalı ve yanlış bilinen birçok konuya açıklık getirmesidir. Bu nedenle bu eserin büyük bir boşluğu dolduracağını ve başvuru kaynağı hâline geleceğini umuyoruz. Bu kitap, dört halife dönemini Müslümanca bir hassasiyetle ve sahih-doğru bilgilere göre yazılmış bir kitaptan okumak isteyenler için güzel bir seçenek olacaktır.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...