Sebep Sen

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İçim de tükendi, hayallerim gibi...Olmayacak kişiyi beklemekten, imkansızı istemekten yorgun düştü ruhum.Hücrelerime kadar işleyen birini hayatımdan çıkarmak gibi bir derde düştüm şu aralar.İstemesem de, istenmediğim için unutmalıydım onu, bitirmeliydim içimdekini bir daha hatırlamamacasına.Kolay olmayacaktı...Ona dair kurduğum hayallerden bir mezarlık doğacaktı şimdi. Çok isterdim inan; bir kere de olsa, defalarca öleceğimi bilsem de onun kalbinde yerim olduğunu hissedebilmeyi...Ölmüştüm zaten, onu sevdiğimde defalarca ölmüştüm.Paramparçaydım.Onunla bir olamadık ama bir hiç de olmayacaktık.Unutmalıydım her şeyi...İçimde defalarca öldürsem de kendimi, hak ettiğim şeyleri yaşamak için defalarca daha öldürmeliyim hayallerimi de...Öyle işte.Bir gün ben bitmiş, tükenmiş ne varsa, onların külünden yeniden doğacağım, ona dair hiçbir şey bırakmadan...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...