Şehrinaz

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
gitme,haçlı seferlerinin hiç bitmediği ,ortadoğu'nun aşk ve kan batısındayımgitme, bilal gibi taş yağıyor bağrıma, delinmiyor direnç gönlümgitme, üzeyir gibi peşimde ağyar güzeller, koru beni sevda ağacımdagitme, isa'nın babalar gününü kutladığı dem ü sorgulayışlardayımgitme,meryem'in merhemi gibi çaresizliğinin suskularındayımgitme, kelebeklerin doğum gününe ekildi, muştularım, huzurlarım gitme,çatışmaların çatlattığı içimin tutsağında,dillenir vaslımgitme,cemrelerin çiçek yüzünde okunur, tek başına bahar oluşungitme,vakte yağmurlar ısmarlayan gözlerinde tutulur ay ve ay yüzünvakte gidelim, sensiz geçmeyen zamanın akrebini ısıralım şehrinaz gitme,ufkun pullarıyla yollanmış senli dünlerin mektubu ağlaşırgitme,usumdaki algıları kemiren yok oluşun sızıları delirirgitme,ekseninde dönmeyen dünyanın yorgunluğunda, dinlenir umudumgitme,yüzyıllık bir anın gönül diliyle yazılır, hesabı bitmeyen uğurungitme, ruhun mabedinde figürlerinden ayrılmaz bakışın ve bakış açın bakışına gidelim, bakamadığın ben'in püskün, suskun anını görelim şehrinaz
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...