Sevimli Harfler; Harfleri Öğreniyorum 1

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu kitap yavrumuza Kuran- Kerim harflerini öğretir. Harfleri belletmekte takip edilen usul; evvela tanıdığı eşyanın resmi gösterilir sonra harfin sesi verilir(elmanın E'si gibi). Akabinde harfin 3 harekeyle başta ortada sonda geliş şekli gösterilir (cüze geçtiğinde harfin değişik yazılışlarını gördüğünde yabancı kalmaması için) Dersin devamında öğrendiği harfi yerleştirmek için harfin boyaması yapılır. Yavrumuz harfleri boyarken renkleri tanır ve uzun harf kısa harf derken kavramlarıda öğrenir. Aynı zamanda Osmanlıcada kullanılan 5 harfde bu kitaba eklenerek 650 sene hizmet vermiş, binlerce eser yazılmış olan bir alfebeye yavrularımız aşina olsun istenmiştir. Beğeneceğiniz ve çok memnun kalacağınız bu kitap HARFLERİ ÖĞRENİYORUM setinin ilk kitabıdır. Setin diğer kitaplarıyla aynı anda öğretime devam etmek verimi daha fazla artıracaktır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...