Sihir, Keder vs İçin Safranla Yazılan Sureler – İbni Ebi Cemre Terkibi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sihir, Keder vs İçin Safranla Yazılan Sureler İbni Ebi Cemre Hz. Kitabından
İbni Ebi Cemre Hz.lerinin Sihir, Keder ve Genel Manada Tüm Hastalıkların Şifası için Safranla Yazılan Sureler
Bu eserin tamamı el yazması olup, tamamı safran gülsuyu ve misk mürekkebiyle yazılacak olan sure-i şerifler:
Yasini şerif
vakıa suresi
fatiha suresi
ihlas suresi
felak suresi
nas suresi
ayetel kursi ve iki ayet
amenerrasulu
yunus suresi 59. ayet
Cübbeli Ahmet Hocanın İbni Ebi Cemre Hazretlerinin Hayatı, Eserleri, Müjdeci Rüyaları kitabının 363. ve 364.Sayfasında sihir, keder ve genel manada tüm hastalıkların şifası için tatbik ettiği reçete başlığıyla anlatılan terkip:
İlk önce bir kağıda  yasini şerif , vakıa suresi , fatiha suresi , ihlas suresi , felak- nas sureleri , ayetel kürsi ve peşindeki iki ayet ( bakara suresi 255-257 ) , amener rasulu ve ardından da yunus suresi 59. ayeti kerimesin safran gülsuyu ve misk mürekkebiyle yazılıp üzerine su dökülerek çözülür, sonra bu su yedi gün boyunca aç karnına içilir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...