Valéry'nin yazıları neden okumaya değerdir ve bu yazıları hangibeklentilerle okumalıyız? Eğer bu yazılar var olan bir kategoriye sığıyor olsaydı bu sorularıncevabı da kolay olurdu. Biz Valéry'nin şiir sanatını, şiir yazmayı veya okumayı öğrenmek içinokumuyoruz. Hatta bu metinleri, Valéry'nin şiirini daha iyi anlamak için de okumuyoruz: Kesinolan şu ki bu düzyazılar nasıl Valéry'nin şiirini aydınlatıyorsa, şiirleri de bu düzyazılarıaydınlatıyor. Bu metinleri okumamız ve okumaya devam etmemizin sebebi Valéry'yi tek başınailginç, gizemli ve huzursuz edici bir yazar olarak gördüğümüz içindir. Bu şair, şair için öyle birrol bulmuştur ki hayatı ve eserleri boyunca bu kavramı işlemiş ve böylece mitolojik bir konumayükselmiştir. Bu metinleri okuyoruz çünkü Valéry'nin de dediği gibi, "Bir otobiyografiparçasından yola çıkarak detaylıca hazırlanmayan hiçbir teori yoktur." T. S. Eliot
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...