Sîret-i Nebi; Evcezu's Siyer Li Hayrı'l Beşer

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Siyer sadece bir insanın hayatını değil, insanlığın nasıl hayat bulduğunu ve bulacağını anlatır.Dolayısıyla siyere göre şekillenmemiş bir hayat, ızdıraba mahkûmdur. Allah'a [celle celâluhu]itaat O'nu sevmekten, O'nu sevmek Resûlullah'a [sallallâhu aleyhi ve sellem] itaatten,Resûlullah'a itaat onu sevmekten, onu sevmek de onu tanımaktan geçer. Elinizdeki bu kitapişte bu ilk adımı atmaya yardımcı olur. Erken dönemin en büyük dilcisi sayılan İbn Fâris (v.395/1004) tarafından kaleme alınan bu eser, Resûlullah'ın [sallallâhu aleyhi ve sellem]mübarek siyerini anlatan en kısa ve özlü eserlerden biridir.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...