Sıtkı Aslanhan Seti 5 Kitap

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Değerli okuyucular; Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan diyor ki:Duyarlı bir gencin, bilinçli bir ailede yetişebileceği gerçeğini unutmayın ve BİLİNÇLİ AİLE olun!Kaybettiğimiz değerlerimizi ve sahip olup da kullanmadığımız potansiyellerimizi hatırlayın ve HAYATA GÜLÜMSE'yin!Hedefi ve hayalleri olan duyarlı bir genç olabilmek için beyninizi, ruhunuzu ve motivasyonunuzu kontrol edin ve BAŞARIYA GÜLÜMSE'yin!Hayatın bir anlamı ve değeri olduğunu, hayatta bize verilmiş bir rol olduğunu unutmayın ve hikmetli bir yaşam GELECEĞE GÜLÜMSE'yin!Kanaatten,edebe,özgüvenden,umuda, hayatta ihtiyacımız olan kadim değerlerimizi tekrar gözden geçirin. Unutmayın ki; ÖZÜMÜZDE İYİLİK VAR!
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...