Siyer Çocuk Dergisi - 7. Sayı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
SİYER ÇOCUK DERGİSİ3 AYLIK EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ DERGİSİTemmuz- Ağustos- Eylül / Sayı: 07"Güler yüzle insanlara selam vermek sadakadır" buyurmuş sevgili Peygamberimiz (Allah'ın selam onun üzerine olsun). İyilik yapmak, sevap kazanmak aslında ne kadar da kolay! Baharı geride bırakıp yaz ayının tam ortasındayız... Allah'ın güzel eserlerinin sergilendiği doğada yaz ayı hazırlıkları tamamlanmış, güneş etrafa neşe ve tebessüm saçıyor değil mi? Biz de tıpkı güneş gibi etrafımızdaki insanlara neşe ve tebessüm saçmalıyız. İşte bu sebeple siz sevgili Siyer Çocuk takipçilerimize yine bu sayımızda birbirinden güzel tebessümlü bölümler hazırladık.Bu sayımızda Kusva günde 5 vakit duyduğumuz ezanın nerden geldiğini anlatıyor. İlerleyen sayfalarda Safa ve Merve'nin Mescit-i Nebi'nin avlusundaki şakalaşmalarının seslerini duyar gibiyiz. "Seyahat eden sıhhat bulur" bölümümüzdeki Meryem, Mısır yolculuğuna çıkmış. Nesibe Nine torunlarıyla fidan dikiyor. Salih Amca mahallenin afacanlarıyla el ele tutmuş oyunlar oynuyor. Ve dünyanın öbür ucundaki kardeşlerimizin bize anlatacakları var. Ayrıca Hazreti Yusuf'un hikayesi ve Mescid Güvercini Hz. Hüseyin (Allah onlardan razı olsun) bu sayımızda bizlerle.Üç aylık bir periyod içerisinde 5 dilde matbu olarak yayınlanan dergimiz, aynı zamanda www.siyercocukdergisi.com internet adresinde online olarak Türkçe, Arapça, İngilizce, Kürtçe ve Uygurca olarak da yayınlanacak tır Siyer alanında farklı ve yeni bir nefes olma amacı ile yola çıkan dergimizin ilerleyen zaman içerisinde olgunlaşması ve sürekliliği siz değerli okuyucularımızın katılımlarıyla olacağı aşikardır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...