Söğüt Kışlağına Göç - Küçük Kayılar 2

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kayılar kış mevsiminin gelmesiyle Söğüt'e göç ediyorlar. Yolda Türkmen obalarına misafiroluyorlar, yeni insanlarla tanışıyorlar. Kışın zorlu şartları altında yolculuk yaparken, düşmanlarıboş durmuyor. Kayılar, yolda düşmanlarını alt edebilecek mi? Bozkurtların yardımı işeyarayacak mı? Küçük Kayılar'ın pek de küçük olmayan heyecan dolu maceralarını, ince zekâlarıyladüşmanlarını nasıl alt ettiklerini ve daha fazlasını bu kitaplarda bulacaksınız.Ayrıca Türklerin şanlı tarihini, Kayı boyunun yaşamını, Ertuğrul Gazi'nin büyükkahramanlıklarını da eğlenerek öğrenebileceksiniz. O zaman, Küçük Kayılar ile tarihin eğlencelisayfalarında yola çıkmanın tam vaktidir!
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...